Itališkas pavasaris su END. x Diadora N9002 “Lido”

Kai Lietuvoje įpusėja pavasaris, čia dar galima tikėtis sniego, o atsikėlus ryte itin sunku nuspėti ar tądien pakaks kedų ar teks vėl iš spintos ištraukti sezoninę avalynę. Europos pietuose tokiu metu jau kvepia vasara. Naujausias END. ir Diadora projektas — būtent apie tai.

N9002 leidimą įkvėpė šiaurės Italijos vaizdai. Unikalia spalvine palete perteikiamas malonus kontrastas tarp gelsvų tradicinio stiliaus namų bei lauko baseinų. Raibuliuojantis vanduo atkuriamas ryškia spalvine gama ant pado, o subtilūs gelsvi ir melsvi elementai maloniai kontrastuoja ant prabangaus nubuko korpuso. Elegantiška estetika palaikoma ir subtiliu ženklinimu — END. logotipui skiriamas plotas ant liežuvėlio, o Diadora simbolika pastebima ant užkulnio bei bato šonuose.

END. prekyboje batai pasirodys gegužės 11-ąją — juos klientai gaus kartu su pado spalvas atkartojančia dėžute bei rankšluosčiu, papildančiu baseino tematiką. Beje, besidomintiems kedų naujienomis taip pat rekomenduojame žvilgtelėti į kiek ryškesnį Nike Air Force 1 „Hyper Grape“ leidimą.