Kai vieno negana, sugrąžini pusšimtį — 47 FILA Mindblower sugrįžimai

Dar kartą, tiesdami rankas gilyn į savo unikalius 90-ųjų archyvus, FILA pristato savo naujausią, itin ambicingą projektą, atgaivinsiantį klasikinį ir daugeliui nežinomą arba pamirštą bėgimo batelių siluetą Mindblower.

Vien pasakyti, kad kolekcija įspūdinga toli gražu negana — ją sudaro net 47 to paties modelio įvaizdžiai, sukurti bendradarbiaujant su Kinfolk, Sneaker Lab, 10 Corso Como, Kasina, Burn Rubber Detroit bei daugeliu kitų. Kiekviena spalvinė variacija išreiškia skirtingą estetikos kampą, taip pagerbiant FILA istorijai svarbų modelį, originaliai išleistą 1995-aisiais. “Mindblower” batus iš minios labiausiai išsiskiria unikalia kompanijos logotipo interpretacija — keistokai iškraipytas bei išdidintas logo išdidžiai stūkso ant pado sienelės, atlikdamas pagrindinio dizaino elemento vaidmenį.

Netikėto silueto sugrįžimo proga FILA balandžio 20-ąją atidaro pop-up parduotuves Niujorke, Tokijuje bei Seule, kur bus galima įsigyti itin ribotus leidimus iš anksto, kartu su kolekciją papildančiais drabužiais bei aksesuarais. Siekiant daugiau informacijos apie platesnį leidimą reikėtų apsilankyti filamindblower.como norint minimalistiško išskirtinumo — paskaityti apie būsimus adidas DEERUPT spalvų derinius.

 

Rekomenduojami straipsniai