Kaip atrodytų jūsų Reebok’ai, jeigu pasaulį ištiktų globalinė katastrofa. Reebok x Vetements Genetically Modified Pump

Nuolat stebinantis ir standartus laužantis dizaineris Demna Gvasalia nesikuklina ir toliau stebina gerbėjus. Bendradarbiaudamas su žinomais prekės ženklais tokiais kaip Levi’s ar DHL, prancūzas kūrėjas visuomet įterpia ir palieka savo unikalų braižą. Dekonstruoti ir naujai sukurti rūbai tapo puikiai atpažįstami gatvės mados kultūroje.

Tęsiant Reebok ir Vetements bendradarbiavimą sukuriamas naujas kedų modelis pavadinimu Reebok Genetically Modified Pump. Iš skirtingų detalių, grubiai sukonstruotas modelis primena postapokaliptinio pasaulio sneaker’ius. Baltas siluetas pagamintas iš kelių skirtingų baltos spalvos atspalvių, atrodo gerokai sunešiotas tad net visiškai nauji kedai atrodo tarsi jau būtų purvini. Juodas siluetas turi panašų nusidėvėjimo efektą, tačiau reikia geriau įsižiūrėti, mat nubraižymai ir patrynimai ne taip krenta į akis. Modelio pavadinime galima atrasti žodį „Pump“, kuris nusako technologijos buvimą, tačiau oro sistemą čia pakeičia raišteliai ir velcro juostelė šone. Panašu, kad Vetements nusprendė išlaikyti vien tik siluetą ir pompos mygtuką perkėlė į batų šoną.

Šį leidimą sudarys ir akiai jau puikiai pažįstami klasikiniai Insta Pump kedai. Juodas ir šviesiai mėlynas siluetas taip pat turės „panešioto kedo“ efektą. Tiek padas, tiek viršus atrodo nublukę, o spalva kur ne kur pasitrynusi. Kulno detalę papildys Vetements logotipas.

Kaip visada limituota ir nepigiai atsieinanti Vetements x Reebok kolaboracija jau prekyboje atrinktose parduotuvėse.

Rekomenduojami straipsniai