Kita ateities pusė su New Balance X-90 Reconstructed

Kurį laiką savo retro leidimais pritraukę įvairaus plauko klientų, pastaruosius kelis metus New Balance plečia klientų lauką perdirbdami klasikinius siluetus. Jungiant senųjų, tiek populiarumu tiek patogumu išsiskyrusių, kedų detales su modernia estetika, gimsta tokie modeliai, kaip X-90 Reconstructed. Tai — vienas iš 90-ųjų elementų įkvėptų modelių, kurio dizainą sudaro ne tik archyvinės detalės, bet ir moderni New Balance bėgimo batelių kalba.

Rezultatas — 990v4 primenantys, tačiau gerokai dekonstruoti, batai, kuriuose jau iš pat pirmo žvilgsnio daugiausia dėmesio pasiglemžia padas. Jis pagamintas iš REVlite medžiagos, kuri  pasak New Balance yra 30% lengvesnė už įprastą EVA, o išaukštinta kulno dalis rūpinasi ne tik patogiais žingsniais, bet ir kulno išlaikymu vietoje. Kitaip tariant, net ir laisvalaikiui kuriamuose modeliuose New Balance nenusigręžia nuo savo šaknų.

Naujausias New Balance kūrinys, X-90 Reconstructed, jau pasiekęs parduotuves, tarp kurių yra ir lietuvoje veikianti SOUR KICK. Jeigu norisi dar modernesnės avalynės, siūlome žvelgtelėti į adidas Deerupt S “Volt.”

Rekomenduojami straipsniai