Minimalistinis unikalumas — DOE x adidas ultraBOOST

Ne kas kitas, o xenopeltis gyvačių rūšis prieš keletą metų įkvėpė adidas sukurti naujos kartos šviesą atspindinčio audinio technologiją. Rezultatas — visa Xeno kedų serija, pagaminta iš sintetinio audinio, kuris atspindėdamas ryškią šviesą ima mirgėti vaivorykštės spalvomis, visi kaip minėtųjų gyvačių oda. Xeno audinį sugrąžinti pasiryžo kinai DOE.

Šanchajaus streetwear kompanija pristato savo kolekciją su adidas, kurioje šalia drabužių puikuojasi juodai balti adidas ultraBOOST su Xeno detalėmis ant kulno bei juostelių vidinėje pusėje. Toks sprendimas yra kone pratęsimas anksčiau šiais metais išleistam to paties modelio collab‘ui — balandžio pabaigoje DOE išleido tokius pat batus, tačiau tada viršuje dominavo juoda spalva, o dabar — balta.

 

Išskirtinis DOE ir adidas projektas ribotas vos iki 100 porų bei bus pasiekiamas tik DOE parduotuvėse Kinijoje. Tuo tarpu Taivano PHANTACi bei New Balance leidimą įsigyti buvo lengviau — jo likučius dar dabar galima rasti jų internetinėje parduotuvėje.

Rekomenduojami straipsniai