MJ MONDAY | Karjeros pradžia Laney High School

1978-aisiais Michael Jordan vis dar mokėsi mokykloje. Tuo metu jam geriau sekėsi beisbolas, o kai Mike’as norėjo prisijungti prie mokyklos krepšinio komandos, jo nepriėmė dėl ūgio. Vietoje MJ į komandą buvo priimtas beveik visa pėda aukštesnis Leroy Smith. Vėliau Jordan sakė ESPN, jog tai jį suerzino, mat į komandą buvo priimtas prasčiau už jį žaidžiantis vaikinas. Nepaisant to, Michael ir toliau žaidė krepšinį bei tobulėjo — žaisdamas su junior varsity (jaunesnių mokinių komanda) jis įmesdavo net po 40 kamuolių per žaidimą. Nepaisant sėkmės žaidimuose, jis vistiek nebuvo pakviestas žaisti pagrindinėje mokyklos komandoje.

Laney High School kūno kultūros dėstytojas yra sakęs, jog atvykdavo į mokyklą tarp 7 ir 7:30, o MJ tuo metu jau treniruodavosi salėje. Galiausiai prijungtas prie pagrindinės Laney mokyklos komandos, MJ įmetė 35 kamuolius jau per pirmąjį savo žaidimą. Po pirmo sezono jis buvo pakviestas į Howard Garfinkel Five-Star krepšinio stovyklą, kur Šiaurės Karolinos treneris Dean Smith iškart atkreipė dėmesį į jauną talentą.

Galiausiai MJ atvedė Laney krepšinio komandą iki 1-os vietos valstijos reitinge, o mokyklos metai vėliau buvo įamžinti mokyklos komandos spalvomis išmargintuose Jordan kedų leidimuose.

Rekomenduojami straipsniai