Naujienos iš linksmybių sostinės — Sneaker Politics x Jordan „Block Party“

Naujasis Orleanas yra nuo seno pagarsėjęs kaip linksmybių ir švenčių miestas, tad po visą Luizianios valstiją išsibarstęs butikų tinklas Sneaker Politics nusprendė sukurti savo šventę bendradarbiaudami su Jordan BrandKolaboracijos centras — šviesios verstos odos Air Jordan 1 siluetas su ryškiais rožiniais akcentais, kurių kiekis ribotas iki 504-ių porų, mat toks yra Naujojo Orleano kodas.

Kolekcijoje esantys rūbai seka kedų tematika — dominuoja blankios spalvos bei juodi ir rožiniai akcentai. Ant kai kurių drabužių taip pat matomas užrašas „New Orleans Skateboard Club“, o visą seriją užbaigia sail spalvos kelnės su ryškiai rožine spalva dažytomis klešnių apačiomis.

Collab’o release’as bus lydimas vakarėlio su gyva muzika, šviežiu maistu ir riedlenčių aikštelėmis, o kai kurie kedus perkantys žmonės galės džiaugtis radę „auksinį bilietą“, kuris esą garantuoja Travis Scott x Air Jordan 1 kedus ateinančio šeštadienio leidime. Visa tai vyks gegužės 10-ąją, o daugiau informacijos galima rasti pačių Sneaker Politics puslapyję.

Rekomenduojami straipsniai