Neįprasta inspiracija Concepts x Mephisto CCM-96 Match

Labai nedaug kedų verti būti įtraukti į amžinų kolekcinių batų sąrašą — tokių, kurių beveik neįmanoma nusipirkti už jokius pinigus. Vieni tokių be abejonės yra mitu tapę Apple kedai. Baltas teniso kedus primenantis siluetas buvo sukurtas kaip reklaminis kompiuterių kompanijos objektas, kai į prekybą buvo išleistas pirmasis asmeninis kompiuteris spalvotu ekranu. Deja, batai nepasiekė masinės prekybos, o vieninteliai jų savininkai — to meto Apple darbuotojai.

Įkvėpti šio kedų istorijos motyvo, Concepts kartu su Mephisto nusprendė sukurti collab’ą panaudodami vieną populiariausių Mephisto modelių — Match. Nors tai ir nėra visiška Apple kedų replika, baltos odos viršus su storu guminiu padu puikiai perteikia pasirinkto įkvėpimo estetiką. Vaivorykščių spalvos logotipais paženklintam projektui Concepts taip pat sukūrė 90-ųjų amerikietiškas reklamas menantį plakatą.

Mephisto garsėja aukšta kokybe ir atitinkama kaina, o Concepts nėra studija, kurianti masinės gamybos collab’us, tad šie Concepts x Mephisto CCM-96 Match batai bus išleisti itin ribotu kiekiu, o jų kaina sieks 390 JAV dolerių. Išskirtinai Concepts internetinėje bei Niujorko parduotuvėse kedai pasirodys balandžio 19-ąją. Besidairantiems išskirtinumo verta pažvelgti ir į Nike SB Dunk „Dog Walker“.

Rekomenduojami straipsniai