PAPILDYTA: Netikėti gandai iš Travis Scott — Cactus Jack x Air Jordan IV

PAPILDYMAS: Instagram soc. tinkle išplito pasirodžiusios kedų nuotraukos, kur pats Travis Scott bei keli jo pažįstami buvo pastebėti avėdami mėlyną, Air Jordan IV, siluetą. Gandai ir spekuliacijos pagaliau pasitvirtino — „Cactus Jack kolaboracija dienos šviesą pasiekė praėjusį šeštadienį. Modelio kaina buvo kiek virš 200 JAV dolerių, o dabar perpardavimo rinkoje jų vertė pakilusi mažiausiai dvigubai — perpardavinėtojai už šiuos batus prašo nuo 400 iki net 850 JAV dolerių. Aukšta kaina nekliudo pasimėgauti vaizdu, nes oficialios šio modelio nuotraukos atskleidžia visą nubuko grožį.

Ne tiek daug laiko praėjus nuo kolaboracijos su Nike ties Air Force 1 modeliu, panašu, kad reperis Travis Scott vietoje Nike pasirenka Jordan kompaniją. Instagram tinkle pasirodė Air Jordan IV modelio kulno dalies nuotrauka su Travis Scott kuriamos įrašų bei drabužių kompanijos „Cactus Jack“ logotipu.

Iš to, ką matome, silueto viršus pasiūtas iš ryškiai mėlynos odos — kaip to paties modelio projekte su Eminem, pavadintu Air Jordan IV Encore. Pastarieji buvo originaliai išleisti 2005-aisiais, o pernai gavo ribotą Retro leidimą. Grįžtant prie Travis Scott kuriamo modelio, jis išsiskiria raudonai nudažytu „Cactus Jack“ logotipu ant juodos, mėlynais dažais taškytos, kulno detalės.

Kol kas nėra aišku, ar nuotraukoje esanti pora tėra vienetinė ar visgi pasieks ir fanų pėdas. Tai viskas ką žinome apie galima reperio projektą su Jordan Brand, o iš prieinamesnių naujienų — Concepts pristatė collab‘ą su Vans, įkvėptą nelegalios veiklos XXa. Niujorko gatvėse.

 

Rekomenduojami straipsniai