Ramių tonų aršumas Nike Air Max 2 Light „Court Purple“ pavidalu

Neturėjusiems dar progos susipažinti su šiuo modeliu priminsime, kad pirmą ir vienintelį kartą Air Max 2 Light pardavime buvo tik 1994-1995 metais. Ilgainiui šis dizainas tapo ne tik pasiilgtas ir patrauklus, bet ir paklausus. Ypač paklausus tarp užkietėjusių Air Max linijos fanų. Trumpai aptariame santūrios koloristikos, bet tuo pačiu agresyvaus dizaino Nike Air Max 2 Light „Court Purple“.

AM2 Light batai yra palengvinta Air Max 2 versija, o pade slypinti Air Max pagalvėlė yra suskaidyta į keletą dalių. Tokiu būdu minkštas Air Max 2 Light padas įgavo jam trūkusio stabilumo ties kulnu bei šonais. Nepraleiskime pro akis kasdieniam avėjimui prie džinsų tiksiančių spalvų: klasikinės baltos bei tamsaus atspalvio violetinės.

Multifunkcinių spalvų bei agresyvaus dizaino Nike Air Max 2 Light  „Court Purple“ laisvalaikio batai debiutuos balandžio 4-ąją ir jų kaina siekia apie 130 eurų. Atgaivos kedų kolekcijai siekiantiems priduoti sneakerhead’ams patariame atkreipti dėmesį į 1990-ųjų Nike Air Skylon 2.

Rekomenduojami straipsniai