Romantikos ieškotojams — adidas Originals “Valentines Day” kolekcija

Kai kurios sneaker’ių kompanijos nepraleidžia nė vienos progos pademonstruoti savo kūrybiškumą. Geriausiai tam tinka šventės, o metams bėgant tapo įprasta unikalių šventinių leidimų sulaukti iš adidas Originals. Vokiečių kompanija vėl demonstruoja savo darbo vaisius, šįkart tai — Valentino dienai paminėti skirti ryškūs, bet tuo pačiu ir subtilūs, Superstar bei Stan Smith modeliai.

Superstar batai sulaukė minimalaus “pagerinimo”. Kedai pasiūti iš šiam modeliui būdingos lygios odos, ties kulnu pažymėti raudonos spalvos adidas Originals logotipu bei aukso raidėmis įspaustu modelio pavadinimu šone. Valentino dienos tematika perteikiama didele raudona širdimi kedų šone, kuri atspausta tik ant trijų juostelių.

Ties Stan Smith modeliu adidas dizaineriai nusprendė duoti daugiau laisvės savo vaizduotei, tad kedų šonuose išpjovė širdies formos skyles, kurių viduje įsiūtas kontrastuojančios spalvos audinys pagražintas trijų juostelių — širdį jos perdengia taip pat, kaip ant klasikinio trefoil logotipo, dabar naudojamo Originals serijai išskirti. Stan Smith pasirodys dviem variantais, vienas jų gan neutralios baltos spalvos, o kitame dominuoja itin ryškus raudonos lakuotos odos viršus.

Pastaruosius kedus jau galima įsigyti kai kuriose adidas prekiaujančiose parduotuvėse, tačiau Superstar leidimo dar teks palūkėti. Valentino dienai tradicines spalvas bei širdžių grafiką taip pat pasirinko ir Converse.

Rekomenduojami straipsniai