Rytai sutinka vakarus — Death Row Records x Ewing 33Hi

Sutiksite su faktu, jog besidomint repo muzika, privaloma bent kažkiek žinoti ir apie įrašų studiją Death Row Records. Jos reikšmingumas susipina su geriausiais praėjusio amžiaus repo albumais, kuri išgarsino tokius atlikėjus kaip Dr. Dre, Snoop Dogg bei Tupac Shakur. Populiarumo viršūnėje Death Row turėjo net 100mln. JAV dolerių siekusia metinę apyvartą. Vakarų pakrantės repą išgarsinęs label’as primena apie savo istoriją šviežutėliu collab’u su Ewing Athletics.

Ewing Athletics kompanija buvo įkurta Niujorko mieste, panašiu metu kaip Death Row Records atlikėjai dominavo populiariausių įrašų sąrašuose. Krepšinininko Patrick Ewing kompanija dėmesį pritraukė keliais masyviais krepšinio kedų siluetais, kurių bene populiariausias vadinasi „33 Hi“. Death Row tematika atskleidžiama raudonos ir juodos spalvos derinimu bei kultinės įrašų kompanijos logotipu ant liežuvio. Taip pat batai papuošti užrašais Death Row ant šoninių diržų bei kulno.

Visą 90-ųjų esenciją atskleidžiantis krepšinio kedų siluetas jau pasiekė rinktines parduotuves, prekiaujančias Ewing Athletics produkcija. Juodos ir raudonos derinimas kiek kitaip atsiskleidžia galimame 21 Savage x Nike collab’e.