SNEAKER NEWS | Nike patenka į TOP8 „sveikiausių“ pasaulyje kompanijų

Pasak naujausios apklausos, vykusios nuo 2018-ųjų liepos 1-osios iki šių metų birželio 30-osios, Nike patenka į „sveikiausių“ pasaulio įmonių dešimtuką. Minėto dešimtuko lyderiai daugiausia yra technologijų kompanijos — Google, Whatsapp, YouTube, Samsung ir Facebook užima pirmąsias vietas išvardijimo tvarka. YouGov BrandIndex sudarytame sąraše Nike užima aštuntąją vietą ir yra viena iš vos dviejų įmonių sąraše, nesispecializuojančių skaitmenoje.

Kompanijų „sveikumas“ buvo vertinamas atsižvelgiant į šešis rodiklius — sukeliamą įspūdį, kokybę, vertę, vartotojų pasitenkinimą, rekomendacijas bei reputaciją. Technologijų perpildytoje visuomenėje nekeista matyti technologijų bei skaitmeninių paslaugų kompanijas užimant aukščiausias vietas tokiame sąraše. Žinoma, prie įvertinimų prisidėjo ir kompanijų ilgaamžiškumas bei klientų lojalumas. Vienintelė kita kedų kompanija atsidūrusi šiame sąraše yra adidas, užėmusi 11-ąją vietą.

Manoma, kad prie gerų įvertinimų Nike prisidėjo ir naujosios reklaminės kampanijos, pavadintos Dream Crazy bei Dream Crazier. Tačiau svarbiausia jų — prieštaringai vertintas bei daug kalbų sukėlęs Colin Kaepernick parinkimas „Just Do It“ kampanijai, galiausiai suteikęs Nike Emmy nominaciją ir padėjęs pasiekti visų laikų didžiausią akcijų vertę.

Rekomenduojami straipsniai