TOP 3 | Ateities technologijos pasiekia kasdienybę

Nike Adapt Huarache “Opti-Yellow”

Netikėtai pasirodę inovatyvieji Nike Adapt Huarache yra pirmasis kedų modelis (nepaisant MAG, žinoma) skirtas laisvalaikiui. Orui pralaidaus tinklelio kedams futuristišką išvaizdą suteikia plastikinė kulno detalė ir priekyje esantis “langelis”, kuris apsiavus ir susiveržus batus priglunda prie minėto tinklelio. Batų dydis reguliuojamas per mobilią aplikaciją, o futuristiškumą užtvirtina LED lemputės pado šonuose. Kedai prekyboje pasirodė rugsėjo 13-ąją.

Vivienne Westwood x Vans “Anglomania”

Po įspūdingų collab’ų su Asics, Vivienne Westwood ne mažiau stebina su minimalistiškaisiais Vans. Naująją kolaboraciją sudaro visi populiariausi Vans siluetai, kuriuose aidi Britų kultūros elementai. Iš šešių kolekciją sudarančių kedų, mūsų favoritai yra natūraliai dažytos odos Sk8-Hi, apipavidalinti lyg laiško vokas, ir juodos zomšos Style 53. Pirmieji laikui bėgant tamsės, išryškės avėjimo žymės, o antrieji atrodo pakankamai subtiliai, kad tiktų tiek kasdienai, tiek ypatingoms progoms. Prekyboje visos poros pasirodys rugsėjo 20-ąją.

Air Jordan III “New York Knicks”

Mciahel Jordan vedama Chicago Bulls komanda ne kartą susirėmė su New York Knicks ir, žinoma, nugalėjo. Vienos iš šių pergalių paminėjimui sukurtas Air Jordan 3 marginimas, nukeliantis į 1988-ųjų balandžio 8-ąją. MJ įmetė 40 taškų, tuo tarpu priešininkų komandoje žaidęs Patrick Ewing įmetė net 42, tačiau Knicks rungtynių nelaimėjo — Chicago Bulls nugalėjo rezultatu 131-122. New York Knicks spalvomis išmargintuose Air Jordan 3 šių rungtynių data pažymėta vidinėje liežuvio pusėje, o įsigyti juos galima jau nuo šiandien.

Rekomenduojami straipsniai