TOP 3 | Savaitės naujienos — Virgil Abloh, Kanye West ir A$AP Nast

Daugelis sneakerhead’ų neapsiriboja tik kedais, mat į šį pasaulį ateina per šokį, muziką, sportą, o kai kuriuos atveda parduotuvės vitrinoje pastebėti riboto leidimo batai. Nepaisydami su sneaker’iais siejamų ribų, pristatome keletą praėjusios savaitės naujienų iš pasaulio. Atsitiktinai atrinktos liepos pirmos savaitės naujienos glaudžiai susijusios su muzika.

1. Virgil Abloh apsilanko pas didžėjų Benji B per BBC Radio 1

Populiariausių blog’ų ir naujienų puslapių antraščių nepaliekantis Virgil Abloh neslepia savo sėkmės ir drąsiai apie tai kalba. Prieš metus jis skaitė paskaitą Harvardo dizaino mokykloje, o ją peržiūrėti visi norintys vis dar gali paprasčiausiai apsilankę YouTube. Paskaitoje akcentuojami dizaino procesai, tačiau neseniai Virgil rado laiko prisėsti pokalbiui su didžėjumi Benji B. Radijo laidoje kalabama ne tik apie madą, bet ir apie muziką, saviraišką bei apie tai, kad abejonės savo įgudžiais tėra mitas.

2. A$AP Nast erzina sekėjus naujais Converse NST2 marginimais

View this post on Instagram

EVERYTING COMING SOON #NST2 🔥🔥🔥

A post shared by Nah Dead Ass B (@asvpxnvst) on

Ankstyvą pavasarį pasirodęs collab’as tarp A$AP Nast ir Converse pademonstravo iš pagrindų perdarytą Jack Purcell siluetą. Jam suteiktas aukštesnis profilis, paaukštinta pado sienelė bei guminė kulno dalis su žvaigdžės logotipu. Iš reperio pasidalintos nuotraukos galima spręsti, kad collab’as tęsiasi, o redesigned Jack Purcell siluetui suteikiamas Converse NST2 pavadinimas. Su pakeistu vardu atkeliauja ir du nauji, liepsnoti, marginimai — monochrominis raudonas juodu padu bei juodas su baltais liepsnų liežuviais.

3. Kanye West grįžta prie savo šaknų su daina „Brothers“

BET Tales laidos metus Kanye West pristatė dainą, įrašytą kartu su Charlie Wilson. Yeezy linijos kūrėjas sugrįžo prie senojo skambesio, kurio fanai negirdėjo nuo Graduation albumo dienų. Pirmuosius Kanye albumus primenančioje dainoje „Brothers“ atlikėjai kalba apie savo santykius su artimaisiais bei apgailestauja dėl nepatenkintų lūkesčių ir neišnaudotų akimirkų. Daina skirta geriems Kanye draugams — Jay-Z, Don C ir Virgil Abloh. Deja, streaming platformų naujas gabalas dar nepasiekė.