TOP 3 šio savaitgalio collab’ai, tarp kurių adidas ir Nice Kicks dedikacija Woodstock’ui

Artėjant rudeniui pasirodo vieni geriausių kedų release’ų, kai vieni stengiasi išlaikyti vasaros jausmą, kiti perkelia emocijas į rudenį, o treti parodo, kad metų laikas nieko nereiškia. Visko po truputį yra TOP3 šio savaitgalio kedų collab’uose.

1. Palace x Reebok Classic Workout Low

Rudenį su besibaigiančia vasara suliejantys Palace pristato tris visiškai skirtingai atrodančias Reebok Workout Low versijas — baltą, koralų spalvos ir juodą. Batai pagražinti Palace detalėmis — net šonuose esantis Reebok užrašas pakeistas Palace, o ant kulnų įspausti žodžiai PALACE ir LONDON. Šis release’as taip pat pasižymi šviesą atspindinčiomis detalėmis, o jų pristatymui Palace pasitelkė Rory Milanes.

2. Nice Kicks x adidas UltraBOOST „Woodstock“

Siekdami išlaikyti vasarišką atmosferą, adidas ir Nice Kicks nusprendė priminti sneakerhead’ams Woodstock’ą — 1969-aisiais vykusį festivalį, kuriame buvo švenčiama taika, meilė ir muzika. Hipių judėjimą simbolizuojantį festivalis keduose įamžintas pasitelkiant spalvingą tie-dye marginimą, o ant batų liežuvėlių puikuojasi adidas Consortium, Nice Kicks ir Woodstock festivalio ženklinimai.

3. Vivienne Westwood x Asics

Pavasarį pristatytą itin ryškų Vivienne Westwood x Asics collab’ą pratęs dar trys, šįkart šiek tiek subtilesnės, klasikinių kedų poros. Paprasčiausi iš trijulės yra GEL-Saga, pasiūti iš baltos odos ir pasižymintys rudu vidumi bei pro skaidrų padą matomu François Boucher paveikslu. Kiek ryškesni yra įvairiaspalviai GEL-DS, o labiausiai iš visų išsiskiria Hyper GEL-Lyte — visas jų viršus yra išmargintas François Boucher paveikslo Daphnis and Chloe motyvais. Taip pat visos trys poros turi paveikslais margintus vidpadžius.

Visi trys collab’ai pasirodo prekyboje nuo šio šeštadienio — rugpjūčio 17-osios. Tęsiant kalbas apie meną siūlome pažvelgti į Eric So sukurtas Michael Jordan kolekcines figūrėles.

Rekomenduojami straipsniai