Vertinantiems autentiškumą — Sneaker Freaker x Asics GEL-Lyte III “Tiger Snake”

Sąsajų tarp tigro ir gyvatės, ko gero, atrastų nedaugelis, tačiau mados pasaulyje šie simboliai įgauna naują prasmę. Australiškų šaknų turintis žurnalas Sneaker Freaker, apie kurį privaloma žinoti visiems, besidomintiems kedais, kibo į darbus su Asics — kedų industrijos veteranais, kitaip dar žinomais Onitsuka Tiger vardu. Šis duetas pažįstamas jau nuo 2010-ųjų, kuomet pasirodė pirmas bendras jų leidimas, na o naujas darbas, kaip ir galima tikėtis, taip pat neeilinis.

Sujungus abiejų kompanijų šaknims artimus gyvūnus, dienos šviesą jau netrukus išvys unikalus GEL-Lyte III “Tiger Snake” leidimas. Odiniame rusvos odos korpuse akį traukia subtilūs ryškiai rožinio atspalvio akcentai — smulkūs intarpai bato priekyje, raišteliams skirtos detalės bei užkulnio elementas. Spalvinė gama toliau pratęsiama ir ant pado: apatinis jo sluoksnis suteikia modeliui unikalią estetiką, o netolygios rožinės dėmelės ant vidurinės dalies prideda dinamiškumo bei žaismingumo.

Beje, susidomėjusiems šiuo leidimu būtina žinoti, jog masinėje prekyboje batai nepasirodys. Juos bus galima įsigyti iš anksto užsiregistravus Sneaker Freaker internetinėje parduotuvėje, o tiems, kurie dar neatrado kedų vasarai, taip pat siūlome užmesti akį į Nike Air Force 1 „Hyper Grape“ leidimą.

 

Rekomenduojami straipsniai