WEEKLY TOP 3 | Nuo ekologiškų kedų iki jausmų perteikimo kedų pavidalu

Vasarai baigiantis parinkome tris išskirtiniausius kedų leidimus, parodančius skirtingas kedų pasaulio puses — nuo judėjimo ekologijos link iki emocionalaus dviejų atlikėjų ideologijos atskleidimo kedų pavidalu.

maharishi x Nike Air Max 90 ‘maha Olive’

Tvarumo siekiais garsėjantis Londono brand’as maharishi pristatė vienus labiausiai ekologiškų kada nors pagamintų batų, su Nike pagalba. maharishi x Air Max 90 collab’as pagamintas naudojant tik 100% organišką medvilnę, natūraliai nudažyta žemišku žalsvu atspalviu. Detalėms parinkta smėlio spalva, įkvėpta Niujorke įkurtos parduotuvės interjero medinių akcentų. „maha Olive“ pavadintas release’as sukurtas Tribeca parduotuvės atidarymą, o Londono bei Niujorko parduotuves pasiekė vakar — rugpjūčio 30-ąją.

Sad Boys x Converse One Star

Jau dirbe kartu ties muzika ir drabužių kolekcijomis, Yung Lean ir Bladee susivienija išskirtiniam Converse One Star leidimui, stilistika šiek tiek menančiam 2000-uosius. Pasak atlikėjų, „One Wish“ pavadinti One Star įkvėpti to, kaip jie mato pasaulį — „troubled, but beautiful“. Rezultatas — juodos tekstilės kedai su sidabriniu print’u ir juodos bei baltos odos akcentais.  Papildomo kontrasto suteikia oranžinės detalės. Kedai kartu su drabužių bei aksesuarų kolekcija pasirodė prekyboje rugpjūčio 28-ąją.

Air Max 90 Viotech

Paskutiniai, bet ne prasčiausi — ryškiu, tačiau puikiai suderintu spalvų blokavimu pagarsėję Air Max 90 „Viotech“, sugrįžę originaliu pavidalu. Pasiūti beveik vien iš verstos odos, kedai išmarginti violetinės, mėlynos, žalvos, oranžinės ir raudonos spalvų sluoksniais, kurių margumą atsveria baltas padas, juodi akcentai ir pilki raišteliai. Nike Air Max 90 „Viotech“ parduodami nuo rugpjūčio 29-osios, tačiau dėl gan plataus leidimo,  juos už įprastą kainą galima rasti ir perpardavimo platformose.

Rekomenduojami straipsniai