Žingsnis iš komforto zonos su New Balance PRJ 2.0

New Balance kedų pasaulyje garsėja nesibaigiančiomis inovacijomis. Didelė siluetų kolekcija kasmet papildoma bent keliomis variacijomis bei visiškai naujais modeliais, kuriuose labiausiai akcentuojamos pažangios gamybos technologijos ir komfortą teikiančios tekstūros. Vis dėlto, daug mažiau kam žinoma, kad New Balance tyliai, tačiau labai aktyviai darbuojasi ir kitoje srityje. Ilgametė patirtis kasmet perduodama jauniems ir talentingiems praktikantams, kuriems suteikiama galimybė trumpam apsigyventi kedų dizaino užkulisiuose.

Jaunųjų talentų idėjos šiemet pasitelktos ypač dideliam projektui — pavasarį sveikina visiškai naujas siluetas, sukurtas 23-ejų Adaros Dillabaugh. Modelis kedų mylėtojams pristatomas kaip PRJ 2.0.

Iš pirmo žvilgsnio į naująjį siluetą galima lengvai suabejoti, ar tai iš tikrųjų New Balance kūrinys. Jis nuo klasikinių modelių skiriasi kone kiekvienu dizaino aspektu — čia pasitelkiamos inovatyvios tekstūros, netrūksta drąsių kontrastų bei iki šiol nematytų formų. Šis siluetas visų pirmiausia transliuoja aiškų ir drąsų polinkį į naujas kedų tendencijas, patraukdamas akį ryškiomis detalėmis bei daugiasluoksniu korpusu, kurio nemaža dalis perdengta skaidriu audiniu.

Vis dėlto, nors šio modelio dizainas kardinaliai skiriasi nuo klasikinių New Balance siluetų, jame taip pat akcentuojamas komfortas ir praktiškumas. Pade naudojama Fresh Foam More technologija žada malonią patirtį pėdoms, o kilpos ant liežuvėlio bei užkulnio — greitą apsiavimą.

Batai prekyboje jau pasirodė, o tiems, kurie dar neišsirinko kedų naujam sezonui, taip pat siūlome žvilgtelėti į riedlentininkų įkvėptą Vans x Antihero ketveriukę.

Rekomenduojami straipsniai