Top 5 Kalėdų dovanos kedų mėgėjams

Visi turime draugų, kuriems dovaną išrinkti kasmet vis sunkiau. Galbūt kartais atrodo, jog žmogus turi viską, arba yra per mažai pažįstamas, tačiau kaip liudija gyvenimo patirtys — nė viena padėtis nėra be išeities. Keletą išeičių Kalėdų (ir ne tik) sezonui siūlo ir Sneaker Spot komanda. Neabejojame, kad šie penki variantai nenuvils net tų, kurie nelaiko savęs sneakerhead’ais, bei tiks ir artimiesiems nudžiuginti.

Literatūra apie kedus

Be abejonės, ši dovana labiausiai tinkama užkietėjusiems sneakerhead’ams, neišmainantiems mėgstamiausių kedų į nieką kitą nepriklausomai nuo oro, temperatūros ar kitų veiksnių. Tokiems draugams rekomenduojame padovanoti Sneaker Freaker ar Sneakers Mag žurnalo prenumeratą, mat šiuose leidiniuose spausdinama aktualiausia informacija, geriausios nuotraukos bei įdomūs interviu su skirtingų šalių sneakerhead’ais. Jei draugas (ar draugė) labiau domisi gatvės kultūra abstraktesne prasme, rekomenduojame knygų seriją All Gone, kurioje sutelkiamas dėmesys trokštamiausiems metų daiktams, o pirmoji serijos knyga buvo išleista dar 2006-aisiais.

CASIO G-SHOCK

Ko gero #1 pasirinkimas laiko matavimui tarp viso pasaulio sneakerhead’ų — CASIO G-SHOCK. Debiutavusi 1983-aisiais ši patvarių laisvalaikio laikrodžių linija netruko išpopuliarėti bei begalę kartų tapo geidžiamų collab’ų centru. Šiemet rasti dovanai tinkamą variantą neturėtų būti sudėtinga, mat G-SHOCK linija švenčia 35-ąjį gimtadienį. Jau pasirodė kolaboracijos su BAPE, Gorillaz, A$AP Ferg, Sneaker Freaker ir daugeliu kitų gatvės kultūros puoselėtojų. Įprasti leidimai taip pat ne mažiau stebinantys, ypač tokie kaip “Full Metal” ar “Glacier Gold.” Beje, G-SHOCK serija taip pat pasižymi ir modelių gausa, tad įtikti galima kone kiekvienam žmogui.

Carhartt Watch Hat

Švarūs kedai ir suderintas outfit’as gali praskaidrinti net niūriausią dieną, o žiemos sezonui svarbu neperšalti. Tam siūlome gatvės stiliaus ikoną — Carhartt Watch Hat kepurę. Lengvai atpažįstama, daugelio mėgstama ir nepaliekanti abejingų. Tiesa, kai kuriems gali nepatikti tai, jog šis kepurės modelis ant galvos atrodo gan aukštas. Tiems Carhartt taip pat siūlo sprendimą — kiek žemesnio profilio Stratus Hat, kuri nuo Watch Hat skiriasi ir mažesniu Carhartt logotipu.

Stance kojinės

Neabejojame, jog kiekvienas avalyne besidomintis žmogus yra gavęs dovanų porą kojinių. Tai geras būdas akcentuoti mėgstamą batų porą ar subalansuoti visą outfit’ą, o Stance ne tik garsėja kaip vienos patogiausių ir patvariausių kojinių rinkoje, bet ir siūlo neįtikėtiną gausybę skirtingų variantų. Naujausioje kolekcijoje mus pasitinka MARVEL herojai, Wu-Tang Clan albumų viršeliai, filmų veikėjai, įvairiausi piešiniai bei raštai. Ko gero paprasčiausias būdas nustebinti artimą žmogų per šventes, mat pasirinkimą riboja tik Jūsų paties fantazija.

Sneaker Spot paslaugų dovanų kuponas

Šiemet siūlome pradžiuginti artimuosius ir mūsų avalynės atnaujinimo ar dekoravimo paslaugomis. Jei nusibodo žiūrėti į draugo nešvarius kedus, tačiau naujų dovanoti nesinori, atgaivinimas — geriausia išeitis. Išrankiausiems sneakerhead’ams ar unikalumo ieškotojams taip pat rekomenduojame avalynės dekoravimo paslaugą, kur galimybių neriboja niekas. Daugiau informacijos apie mūsų siūlomas paslaugas rasite čia.

Sneaker Spot paslaugas galima įsigyti tiesiogiai susisiekus su redakcija, Carhartt ir Stance nesunkiai surasite Rugged’n’Raw krautuvėje Vilniuje, o likusius variantus galima rasti užsienio internetinėse bei fizinėse parduotuvėse. Siekiant dar šiek tiek palengvinti dovanų paieškų sukeliamą stresą, siūlome paskaityti ir mūsų patarimus, padėsiančius įsitikinti, kad išrinkta dovana derės prie Jūsų draugų ar artimųjų stiliaus, skonio bei gyvenimo būdo.

Rekomenduojami straipsniai