Atsimenant labiausiai kedų kultūrai atsidavusią asmenybę Gary Warnett — adidas “Molly” Waterpoof

Gary Warnett mažiau žinomas plačiai visuomenei, tačiau puikiai pažįstamas siaurame kedų entuziastų rate kaip žurnalistas, istorikas ir kedų kultūros puoselėtojas. Jei ne gyvybės pareikalavusios pneumonijos komplikacijos, šiemet didžiai gerbiamai kedų kultūros asmenybei būtų sukakę keturiasdešimt. Vis dėlto, net ir po netekties Gary atminimas išliko gyvas ne tik jam artimuose žmonėse, bet ir kedų pasaulyje. Sentimentus specialiais kedų leidimais jau išreiškė tokie gamintojai kaip Nike ir Reebok, o dabar jų sąrašą papildo ir dar vienas ypatingas debiutas. Labai riboto kiekio leidimas dienos šviesą išvys Gary draugo, adidas vyresniojo dizaino direktoriaus Chris Law, iniciatyva.

Adidas Waterproof buvo mėgstamiausias Gary siluetas, o GORE-TEX — labiausiai jį žavėjęs audinys. Specialus leidimas apjungs juos abu. Kūrybos procese Chris Law atgaivino ir kitus su artimu draugu susijusius prisiminimus. Batai pavadinti Gary mylimo šuns vardu, o korpuso spalvų paletė taip pat parinkta atsižvelgiant į augintinio kailį. Liežuvėlį puošiančiame logotipe dera Ben Davis prekės ženklo logotipas, animacinio filmo apie trolius mumius personažas ir Gary blogo GWARIZM pavadinimas. Beje, būtent dėl jo specialusis leidimas išimties tvarka pervadintas iš GORE-TEX į GWAR-TEX.

Minint Gary jubiliejaus progą, adidas “Molly” Waterpoof išleistas 40 porų tiražu. Prekyboje šis modelis, deja, nepasirodys. Vis dėlto, Chris Law savo Instagrame nusprendė padovanoti vieną porą sekėjams iš Los Andželo.

Rekomenduojami straipsniai