Nebijantiems išskirtinumo — Brain Dead x Converse Chuck 70 Hi

Dizainerio Kyle Ng vadovaujamas kolektyvinis prekės ženklas Brain Dead pasižymi unikaliu braižu ir kompiuterinę grafiką primenančiomis iliustracijomis. Po šiuo vardu dirba menininkai iš viso pasaulio, o įkvėpimo naujiems kūriniams semiamasi iš post punk ir riedlentininkų subkultūrų bei underground komiksų. Brain Dead puikiai pažįstami ir kedų kultūroje — pernai pasirodė net dvi jų kolaboracijos su Vans, o šiemet šąrašą pildo bendras darbas su Converse.

Chuck 70 Hi siluetui, tradiciškai kuriamam iš vienspalvio audinio, naujame leidime tikrai nepagailėta įvairių raštų. Žvaigždės, taškučiai, dryžiai, kamufliažas ir zebro kailio imitacija ant klasikinio Converse modelio žaidžia ne tik spalvų kontrastais, bet ir asimetrija. Siluete atsispindi ir šių metų mados tendencijos — iš pirmo žvilgsnio nesuderinami raštai, Amerikos vėliavos spalvos bei gyvūno kailio raštas. Modernistinį Brain Dead charakterį batai perteiks viršutinę pado dalį apjuosiančiomis frazėmis, o pasuktą galvą imituojantis logotipas organiškai įsilies į išorinį korpuso šoną. Converse žvaigždė tradiciškai nuguls vidiniame korpuso šone, netoli kulno.

Naująjį leidimą už 11o dolerių bus galima įsigyti jau spalio 26d., o jo belaukiant, taip pat siūlome žvilgtelėti į greitai pasirodysiantį Converse „Golf le Fleur“ kolekcijos papildymą.

Rekomenduojami straipsniai