Malonaus skrydžio Jums linki Sneakersnstuff x Saucony „Business Class“

Kam nepatiktų keliauti verslo klase: patogios sėdynes, aukščiausios kokybės aptarnavimas ir maksimalus patogumas nepaisant ilgiausio kelionės laiko. Būtent apie tokį skrydį pasakoja kedų išpildyme Saucony kartu su Sneakersnstuff parduotuve.

Sneakersnstuff ir Saucony kolaboracijai išsirinko Saucony Grid 9000 siluetą. Šįkart įkvėpimu tapo ne tik iš verslo klasės skrydžių teikiami malonumai, bet ir stiuardesių aprangos mados 50-taisiais. Sneaker’iai bus pagaminti iš lygios, šviesiai rudos odos su baltos odos detalėmis. Kedų liežuvėlis tamsiai mėlynos splavos — jis primins stiuardesių uniformą, o austas raštas ant jo simbolizuos kaklaskares — madingą ir būtiną aksesuarą kiekvienai stiuardesei. Kaip ir visuomet, detalės apgalvotos, tad ir Saucony Grid 9000 vidpadis čia su mintimi. Jam naudojamas specialus raštas, kurį sugalvojo Sigvard Bernadotte ir kuris buvo dažnai naudojamas stalo tekstilei skandinavijos oro linijose 50-taisiais.

Patogiam ir aukščiausios klasės skrydžiui su Sneakersnstuff ir Saucony „Business Class“ kedais galite pasiruošti jau nuo lapkričio 11 dienos. Kedų poros skrydžiui kils iš visų Sneakersnstuff parduotuvių bei internetinės parduotuvės.

Rekomenduojami straipsniai