Ugnimi alsuojantis kinų drakonas arba duoklė rytų kultūrai – UltraBOOST 4.0 Chinese New Year

Pasaulio mados sostinių gatves, podiumus bei sneakerhead’ų kojas pasiekusi BOOST pado technologija tapo tikru proveržiu. Vokiečių — pasaulyje lyderiaujančios cheminės kompanijos BASF (Badische Anilin – und Soda – Fabrik) ir adidas bendromis jėgomis atrasta granulinė TPU medžiaga, transformuota į mums geriau žinomą BOOST, tapo tikrų tikriausios revoliucijos kaltininke. Ir ne paslaptis, jog tarp šiuo metu patogiausių pasaulyje kedų gan padorų pozicijų skaičių turi būtent puriuoju BOOST padu padabinti adidas kedai. Pristatome jums dar vieną adidas UltraBOOST versiją — UltraBOOST 4.0 Chinese New Year.

Debiutavęs visai nesenai, 2015-ųjų pradžioje, adidas UltraBOOST labai greitai įsitvirtino ne tik sporto, bet ir laisvalaikio segmente. Bėgikų išgirtas kaip vienas optimaliausių ir patogiausių batų bei gatvės stileivų pramintas lengviausiai suderinamu su bet kokia apranga — UltraBOOST įgavo fenomanalų pagreitį ir per nepilnus dvejus metus spėjo išgyventi netgi kelias atnaujinimo fazes. Ketvirtoji UltraBOOST modelio versija šįkart skirta paminėti kinų naujuosius metus. Primeknit viršui ir baltam BOOST padui šįkart akompanuoja Kinijos vėliavos raudonumo spalvos megzti audinio akcentai bei visiškai raudonas Continental pado pagrindas. Na ir kaipgi be CNY logotipo, kuris puoš bato liežuvėlį.

Adidas UltraBOOST 4.0 „Chinese New Year“ parduotuvių lentynas pasieks ankstyvaisiais 2018-iais, o jų kaina sieks apie 180 dolerių. Tad visiems adidas CNY linijos gerbėjams bei kinų kultūros puoselėtojams linkime kantrybės, 2018-ieji ne už kalnų.

Rekomenduojami straipsniai