Nostalgija Italijai ir 1994-iesiems — FILA V94M „Italy Pack“

Nedaug kam žinoma, kad FILA istorija prasidėjo Italijoje. Tik 2007-aisiais, praėjus beveik 100 metų po prekės ženklo įkūrimo, jis tapo FILA Korea dalimi ir buvo perkeltas į Seulą. Čia pradėti kurti naujausi modeliai, tačiau už visą retro siluetų archyvą reikia dėkoti italams.

Šįkart FILA sugrįžta prie CELL Venom, kuris pirmą kartą pristatytas 1994-aisiais. Nepamirštant įmonės šaknų, nostalgiškas leidimas pristatomas „Italy Pack“ vardu.

Leidimo centre figūruoja naujas hibridinis modelis — V94M. Iš viso pristatomos dvi skirtingų marginimų poros: mėlyna ir oranžinė. Ant oranžinio leidimo korpuso, kuriam naudojamas tinklelis, oda ir zomša, ryškūs elementai kontrastuoja su kreminiais ir pilkšvais atspalviais bei geltonais raišteliais. Mėlynas leidimas visiškai kitoks: jame dvi mėlynos spalvos variacijos papildomos juodomis detalėmis.

Itališka FILA istorija atspindima ant užkulnio esančiais vėliavos motyvais: juose F raidė ant vieno bato atsiduria raudoname, o ant kito — žaliame fone. Spalvinė FILA logotipo versija dideliu šriftu nugula ant liežuvėlio bei prie kulno, o baltą užrašą taip pat galima pastebėti ir kiek žemiau, ant pado.

Batai jau pasiekė atrinktų tiekėjų parduotuves, o ieškantiems žiemiškam klimatui tinkančių kedų rekomenduojame naujausią Nike Lunar Force 1 Duckboot leidimą.

Rekomenduojami straipsniai