Ryškūs pėdsakai su atmos & ASICS „Neon Pack“

Neono atspalviai — tikrai ne kiekvienam. Tiek kedų kultūroje, tiek gatvės madoje ši spalvų paletės pusė tai ypač pamilstama, tai trumpam padedama į šalį. Vis dėlto, seka kartojasi ir neoninės spalvos vis sugrįžta. Jas bendram projektui su ASICS pasirinko ir Japonijos prekės ženklas atmos.

Nors, kaip ir minėta anksčiau, neoniniai atspalviai patinka (ar tinka) ne visiems, šioje kolaboracijoje matomos pastangos juos sušvelninti. Ryški paletė nugula ant pado, kuris derinamas su juodu korpusu. Be to, GEL-Inst.180 neišsiskiria masyviu padu, tad šis leidimas gali tapti puikia pradžia norintiems daugiau eksperimentuoti su spalvomis.

Iš viso pristatomos 2 spalvinės versijos: žalia ir rožinė. Tiesa, mažos šių spalvų užuominos bus pastebimos ir zomšos korpuse. Jos panaudotos logotipams ant liežuvėlio bei netoli kulno.

Beje, kartu su šiuo leidimu pristatomas ir impregnavimui skirtas purškiklis neoninių atspalvių flakonuose.

Batai kartu su impregnavimo priemonėmis prekyboje jau pasirodė, o ieškantiems klasikinių spalvinių derinių taip pat rekomenduojame peržiūrėti naujausią Nike Lunar Force 1 Duckboot leidimą bei  Purlicue x Vans „Year of the Pig“ kolekciją.

Rekomenduojami straipsniai