Dovana riedlenčių sportui — 8FIVE2 x New Balance 574 „Code Breaker“

574 — tikra New Balance klasika ir vienas populiariausių šio gamintojo siluetų. Būtent jį savo projektui su New Balance pasirinko Honkonge įsikūrusi parduotuvė 8FIVE2. Riedlentininkų ir gatvės stiliaus gerbėjų pamėgtas butikas šiam modeliui suteikė būtent tai, ko įėję į parduotuvę dairosi jų klientai.

Naujame leidime laisvalaikio stiliaus siluetas maloniai stebina nauju charakteriu. 574 modelio gerbėjai jame nesunkiai atpažins tradicines dizaino detales, tačiau netrūks ir pokyčių. Riedlentininkų avalynės bruožai aiškiausiai atsispindi korpuso tekstūrose ir paties bato formoje. Atnaujintas ir padas — jam suteikti aiškesni, mažiau aptakūs kontūrai bei New Balance modeliams nebūdinga juoda spalva. Atkreipiant dėmesį į paties bato dizainą, leidimui parinkta gana kukli spalvų paletė, įkvėpta kamufliažo rašto.

Šie batai prekyboje pasirodys lapkričio 17 d. Juos bus galima įsigyti 8FIVE2 parduotuvėje, o ieškantiems kiek patvaresnių modelių rekomenduojame žvilgtelėti į Converse pristatytą „Mountain Club“ kolekciją.