Pilnaties estetika — Blends x Puma CELL Endura leidime

Kaip ir nemaža dalis kitų kedų gamintojų, Puma iš savo archyvo šiemet ištraukė ne vieną brangakmenį. Ne išimtis ir ikoniškoji CELL linija — rugsėjį pasirodė Puma CELL Endura, gruodį pasitikome CELL Venom OG sugrįžimu, o stebint naujausius pranešimus galima numanyti, kad ši tendencija bus ne mažiau stipri ir 2019-aisiais.

Šviežiausia Puma naujiena — projektas su kedų bei drabužių parduotuve Blends. Jam pasirinktas Puma CELL Endura siluetas.

Užmetus akį į šią kolaboraciją, batai nepaaiškinamai asocijuojasi su mistiška pilnaties šviesa. Sidabro spalvos korpusas organiškai papildomas juodais ir tamsiai pilkais elementais, o balta pado dalis suteikia modeliui išbaigtumą. Komfortą savininkui žada patobulintas CELL pado elementas, o Blends iniciatyva pridėta kilpa ant liežuvėlio suteiks galimybę apsiauti batus dar greičiau.

Leidimas prekyboje pasirodys kitais metais, sausio 24-ąją. Beje, tiems, kurie kedus naujam sezonui norėtų įsigyti dar šiemet, rekomenduojame žvilgtelėti į Coutié x PUMA Suede „Less Ego“ leidimą bei FILA V94M „Italy Pack“ duetą.

Rekomenduojami straipsniai