Subtili žinutė pasauliui — Bradley Theodore x Puma Thunder

Bradley Theodore — Niujorke gyvenantis ir kuriantis menininkas, kurio darbai jau senokai nebetelpa galerijose. Bradley kartu su Puma anksčiau pristatė ne vieną bendrą projektą, o 2019-uosius duetas pasitinka su ketinimu išleisti visą kolekciją. Apie ją kol kas žinoma nedaug — išskyrus Puma Thunder leidimą, kurį jau galima ir įsigyti.

Juodas odos pagrindo siluetas šiam leidimui pasirinktas tikslingai — jis tampa drobe spalvoms, kurias Bradley savo kūryboje naudoja drąsiai ir gausiai. Ryškios, aštrių formų TPU detalės įkomponuotos tiek pade, tiek ir ant paties korpuso, tačiau pagrindinis dėmesys leidime atkreipiamas į dvi bato sritis: liežuvėlį bei užkulnį.

 

Ant liežuvėlio pastebimi du svarbūs elementai: spalvingas Puma logotipas ir #❤ simboliai, kurie ne tik siunčia svarbią žinutę, bet ir atspindi Bradley naudojamą tapymo techniką, kurioje aiškiai matoma teptuko braukimo kryptis. Menininko stilius taip pat atvaizduojamas ir ant užkulnio — čia akį traukia spalvingas kaukolės motyvas.

Šie batai prekyboje jau pasirodė — juos galima įsigyti per atrinktus tiekėjus. Žinių apie kitus kolekcijos elementus dar teks palaukti, o kol kas siūlome užmesti akį į tekstūromis turtingą Don C x Converse „Metal Pack“  leidimą.

Rekomenduojami straipsniai