STILIAUS PATARIMAS: Ką apsirengti ir apsiauti vasario 14-os progai?

II a. gyvenęs Romos Imperatorius Klaudijus II-asis buvo išleidęs įstatymą draudžiantį tuoktis į karą išeisiantiems vyrams. Susituokę kariškiai darėsi neva emociškai silpnesni ir negalėdavo pilnai atsiduoti savo prievolei. Pastebėjęs jaunų žmonių sielvartą Vyskupas Valentinas juos sutuokdavo slapčia. Imperatorius Klaudijus II-asis išgirdęs apie tokius nepatriotiškus veiksmus vyskupą Valantiną uždarė į kalėjimą ir vasario 14 dieną nubaudė mirties bausme.

Vasario 14, dar kitaip žinoma kaip šv. Valentino, Dievo Kupidono arba meilės diena. Lietuvoje ši šventė pradėta švęsti labai nesenai – tik po nepriklausomybės atkūrimo. 1990-ais atsirado pirmosios užuominos jaunimo tarpe ir netrukus šv. Valentino diena imta minėti švietimo įstaigose kaip diena, kurios metu rodomas dėmesys savo simpatijai padovanojant simbolinę dovaną, dažniausiai širdelės formos atviruką. Tuomet tai nebuvo labai paplitęs ir masiniu renginiu tapęs reiškinys, o paminėjimo ceremonijas kiekvienas susikurdavo sau individualias.

Sneaker Spot nenutolsta nuo tradicijų ir žvelgia į šv. Valantino dieną per sportinių batelių prizmę. Čia pabrėžiamas individualumas ir buvimas savimi net ir formaliose ar griežto etiketo reikalaujančiose aplinkose, kaip restoranas su gero vyno rūsiu.  Marija ir Vytautas šv. Valentino dieną nusprendė paminėti restorane šalia vyno taurės ir romantiškų pokalbių. Jie nuolat stengiasi būti rimti ir elgtis taip, kaip numatė taisyklės, tačiau tuo pačiu nenustygsta vietoje ir garsiai juokiasi.

Let’s check it out.

Marija šiai progai pasipuošė itin elegantiškai, o jos žavesys buvo pabrėžtas keliomis detalėmis. Į akis pirmiausia krentantis sidabru žvilgantis sijonas, šalia jo priderinta klasikinė vyriška liemenė, plačiakraštė vilnos skrybėlė ir Reebok Insta Pump Fury. Lyg neužtektų iššaukiančio kedų silueto, medžiaga iš kurios jie pagaminti taip pat atkreipia į save dėmesį – blizgi tarsi lateksas. Tuo tarpu Vytas apsivilkęs klasikinį švarką su rudos odos detalėmis, kurios puikiai tinka šalia New Balance 247 modelio. Klasikiniai indigo spalvos džinsai šiek tiek atraityti, kad neužgožtų sneakerių grožio.

Dar vienas Marijos derinys, kurio dėmesys nukrypsta į aukso spalvos raštais išmargintą švarkelį. Taip pat juodas odinis juodas odinis sijonas ir žinoma – klasikiniai Nike Air Force 1 sneaker’iai pagaminti tarsi iš išlieto aukso. Vyto įvaizdis susideda iš baltų, nerūpestingai prasegtų marškinių, indigo spalvos džinsų ir Adidas Stan Smith baltų sneaker’ių.

Vis dėlto, kad ir ką nuspręsite apsirengti ir kad ir ką nuspręsite dovanoti savo antrąjai pusei šv. Valentino dienos proga, nepamirškite, kad svarbiausia yra jūsų kasdienis dėmesys mylimam žmogui.

Sneaker’ius skolino: SPRINGS store
Vizualijomis rūpinosi: Tomas Šaltis
Snekar’ius avėsi: Vytautas ir Marija

Rekomenduojami straipsniai