11.11 proga — staigmenų kupinas Air Jordan 4 “Singles Day”

Nors Šv. Valentino dieną švenčia ne kiekvienas, ją žino visi. Vis dėlto, apie vasario šventes kalbėti dar anksti, tad užsiminsime apie priešingos tematikos progą, svarbią Kinijos jaunimui. Lapkričio 11-ąją ten minima vienišių dieną. Šventines nuotaikas kurti padeda ir Air Jordan prekės ženklas: 2016-aisiais pristatytas specialus Air Jordan 13 leidimas vyrams, o šiemet laukia moteriškas Air Jordan 4 debiutas.

Naujasis leidimas stiprų pirmąjį įspūdį sukels ryškiai raudona korpuso spalva. Visgi, įsigijusiems šį modelį žadama tikra transformacija — Air Jordan prekės ženklo teigimu, po raudonu sluoksniu slypi baltas korpusas, kuris nusitrinant viršutiniam dažui atsiskleis unikaliais ornamentais. Korpuso dinamiką taip pat sustiprins juodos detalės apie raištelius ir kontrastingas logotipas ant liežuvėlio. Ore kybančio krepšininko simbolis tradiciškai nuguls ir ant užkulnio.

Batai prekyboje pasirodys vienišių dieną — lapkričio 11-ąją. Poros kaina sieks apie 190 dolerių. Beje, ieškantiems unikalaus dizaino kedų taip pat siūlome užmesti akį į Brain Dead x Converse kolaboraciją.

Rekomenduojami straipsniai