FRIDAY FUN | Puikiai išpildyta Nike kolekcija kartu su Nickelodeon pavadinimu „Spongebob Squarepants“

Kedų collab’ai nustebina savo įkvėpimu, idėja, o neretai ir išpildymu, tačiau naujasis Nike x Nickelodeon projektas sujungia visus šiuos taškus į vieną žaismingą visumą. Krepšininko Kyrie Irving kedų marginimams panaudoti specialiai šiam leidimui sukurti audiniai bei atspalviai, primenantys pagrindinius veikėjus tiek spalvomis, tiek akcentais. Kalbant apie akcentus — kiekvienos poros vidpadis pažymėtas ją atspindinčio animacinio filmo veikėjo veidu.

Labiausiai iš visos penkių porų serijos išsiskiria Sandy Cheeks ir Mr. Krabs poros — pirmojoje stengtąsi atkartoti mergaitišką veikėjos charakterį bei jos vilkimą astronautės kostiumą, tuo tarpu pastarajo šonus ir vidų puošia serialo valiuta išmargintas raštas, o pro skaidrų šoną vidinėje pusėje matomas pritrėkštas Planktonas.

Nike x Nickelodeon kolekcija buvo netikėtai išleista liepos 18-ąją per SNKRS aplikaciją itin ribotu kiekiu. Platesnis leidimas numatomas rugpjūčio 10-ąją, o kad laukimas neprailgtų, siūlome susipažinti su medžiagomis, iš kurių pagaminti Kyrie serijos kedai.

Rekomenduojami straipsniai