Intergalaktiniai nuotykiai su Diadora x Rick and Morty

Rick ir Morty — nuotykiais nepasisotinantis senelio ir anūko duetas, puikiai pažįstamas ne tik animacijos mylėtojams. Šia animacinis serialas, orientuotas į suaugusiųjų publiką, aštriu humoru bei unikaliu siužetu sužavėjo net ir tuos, kuriems su tradicine animacija nepakeliui. Kedų mylėtojams šie veikėjai, beje, taip pat jau pažįstami — praėjusių metų rudenį Diadora pristatė nedidelę kolekciją, kurioje pasirodę batai bei drabužiai buvo marginti dueto spalvine palete. Pasklidus gandams, kad naujo sezono sulauksime jau šią vasarą, istorija kartojasi.

Naujausias Diadora leidimas — apie tarpgalaktinius Rick ir Morty nuotykius, kurių, be abejo, laukiama ir naujausiame sezone. Kosmoso tematikos kolekcijoje pristatomi du modeliai: GAME ir Camaro. Pirmasis sukurtas iš baltos odos, kurioje išsiskiria ryškus elementas, esantis ant korpuso šono bei erdvėlaivio simbolis netoli kulno. Antrajame siluete susipina oda, zomša ir tinklelis. Šis modelis tikrai atkreips dėmesį itin ryškia spalvine palete, kurioje harmoningai dera violetiniai ir mėlyni atspalviai. Erdvėlaivio simbolis Camaro leidime bus pastebimas ant užkulnio. Beje, jį bus galima pamatyti ir ant visų kolekcijos drabužių.

Abeji batai kartu su marškinėliais bei dviem džemperiais debiutuos jau netrukus — gegužės 17-ąją. Kolekciją apžiūrėti bei įsigyti bus galima tik Foot Locker parduotuvėse, o norintiems tęsti pažintį su Diadora taip pat rekomenduojame žvilgtelėti į N9002 “Lido” leidimą.

Rekomenduojami straipsniai