Jaukus minimalizmas su Yu Nagaba x Asics Gel-Saga

Asics Tiger parduotuvė ikoniškoje Shibuya seniūnijoje Tokijuje atvėrė duris prieš kiek daugiau nei metus. Šiai ypatingai progai paminėti, Japonų kedų brand’as pasikvietė vis daugiau pripažinimo sulaukiantį meninką Yu Nagaba. Kartu jie sukūrė jaukia grafika pagražintą kolekciją, kurios centre — Asics Gel-Saga.

Visa kolekcija supinta į istoriją apie vaikiną ir jo merginą — tiksliau, kaip vaikinas fotografavo draugę įvairiose Shibuya vietose. Eskiziškuose bei itin minimalistiškuose piešiniuose detalių negausu, taip pat nerodoma jokio fono — kolaboracijos tematika atskleidžiama per piešinius ant kedų, jų vidpadžių bei pado. Ant šviesių verstos odos kedų esantys užrašai bei paveikslėliai taip pat atspindi šviesą.

Toks paprastas ir labiau custom’ą, nei collab’ą, primenantis projektas iš Asics ir Yu Nagaba buvo išleistas itin ribotu kiekiu prieš dvi savaites. Nors kedų jau tektų ieškoti perpardavinėjimo platformose, kai kurie pardavėjai, įskaitant oficialią Asics Tiger e-parduotuvę vis dar turi šio collab’o marškinėlių bei kepuraičių. Kam pavasarinė romantika nė motais, siūlome žvilgtelėti į Death Row Records ir Edwin Athletics bendrą projektą.

Rekomenduojami straipsniai