MJ MONDAY | 1987-ųjų sėkmės receptas

Šį pirmadienį kviečiame prisiminti 1987-1988 NBA sezoną, kai Michael Jordan laimėjo Slam Dunk konkursą, All-Star MVP bei geriausio gynėjo titulus ir padėjo savo komandai gauti geriausiai besiginančios komandos vardą. Prie tokios Michael Jordan ir Chicago Bulls sėkmės neabejotinai prisidėjo ir tuo metu naujausias Air Jordan kedų modelis — Air Jordan III.

Batai buvo sukurti 1987-aisiais, kai Peter Moore ir Bruce Kilgore palikus Nike, Air Jordan linijos dizainą perėmė Tinker Hatfield. Kitaip nei Peter ar Bruce, Tinker Hatfield nuo pat pirmos dienos kūrė atsižvelgdamas į MJ norus. Jis norėjo lengvų ir patvarių kedų, ko pasekoje ir gimė pirmas pasaulyje mid profilio kedų modelis. Iki tol krepšinio pasaulyje vyravo aukšto profilio batai. Taip pat tai pirmieji Air Jordan serijos kedai su matoma oro pagalve.

Savo debiuto metais Air Jordan III kainavo 100 JAV dolerių bei buvo reklamuojami juokingomis, režisieriaus Spike Lee sukurtomis, reklamomis. Tuo pačiu siūlome paskaityti apie Nike Alpha Project kilimą ir nuopolį.