MJ MONDAY | Michael Jordan — pelningiausių žaidėjų sąrąšo Top 10

Vasaros pabaigoje Forbes paskelbė sąrašą NBA žaidėjų su geriausiais avalynės deal’ais. Kitaip tariant — kas iš kedų krepšinyje uždirba daugiausia. Sąrašo viršuje, žinoma, legenda Michael Jordan — nepaisant to, kad krepšininko karjerą baigė prieš daugiau nei 20 metų, jo sutartis su Nike ir Jordan Brand vis dar dominuoja sportinės bei laisvalaikio avalynės scenoje. Pasak Forbes, MJ per metus uždirba net 130mln. JAV dolerių vien iš jo vardu paženklintų kedų.

Labiau stebina net ne Michael Jordan pajamų kiekis, kuris vertinamas 132mln. JAV dolerių, o skirtumas tarp jo ir antrą vietą sąraše užimančio LeBron James, mat jis iš avalynės uždirba keturgubai mažiau nei MJ  — 32mln. JAV dolerių. Pirmąjį trejetuką užbaigia Kevin Durant, taip pat remiamas Nike kompanijos.

Net 75% NBA žaidėjų avi Nike arba Jordan kedus, o iš 14-os sąraše esančių krepšinio žvaigždžių net 8 žaidėjai yra remiami šių kompanijų. Daugiau informacijos rasite Forbes, o tuo pačiu siūlome paskaityti apie kylantį kedų perpardavinėjimo verslą.

Rekomenduojami straipsniai