Naujausios technologijos bėgikams — ASICS METARIDE™

Apžvelgiant pastarųjų kelių dešimtmečių kedų kultūrą, sunku ir patikėti, kad ne per seniausiai šio tipo avalynė buvo orientuojama į sportininkus. Vis dėlto, laisvalaikio stiliaus kedų rinkoje sušmėžavus bėgimo avalynei, iš jos galima tikėtis kažko tikrai įspūdingo. Šįkart šurmulį kelia ASICS, naują siluetą dedikuojantys bėgantiems ilgas distancijas.

METARIDE™ siluetas pristatomas kaip pažangiausi bėgimui skirti batai ASICS istorijoje. ASICS sporto institute, įsikūrusiame Kobės mieste, Japonijoje, šį modelį net du metus kūrė didelė dizainerių bei mokslininkų komanda. Galutinis rezultatas žada ypač nustebinti tuos, kurie nevengia ilgų pasibėgiojimų: specialus daugiasluoksnis padas sukurtas taip, kad tolygiai paskirstytų bėgimo metu išsiskiriančią energiją, tad batų dėka ilgalaikis bėgimas turėtų šiek tiek palengvėti.

Apžvelgiant techninę pusę, pade integruota didžiausia ASICS inovacija — minkštas GUIDESOLE™ sluoksnis. Jis derinamas su klasika tapusia GEL technologija, o pado forma sukurta taip, kad bėgimo metu būtų palengvinamas kulkšnims tenkantis krūvis.

Batai prekyboje jau pasirodė — juos už 250 dolerių galima įsigyti ASICS tinklalapyje bei fizinėse parduotuvėse. Beje, tiems, kuriuos labiau domina laisvalaikio avalynė, taip pat siūlome žvilgtelėti į SUPREME ir Nike pristatytą Air Max Tailwind 4 leidimą.

Rekomenduojami straipsniai