Pasiruošimas naujam NBA sezonui su Air Jordan IV Retro NRG

Kol visos NBA komandos pasinėrusios į žaidėjų mainus ruošiasi ateinančiam sezonui, Jordan Brand dėmesys krepšiniui visuomet išlieka didelis. Oficialios debiuto datos pagaliau sulaukė aktyviai aptarinėjami bei sąsają su reperiu Drake turėję Air Jordan IV Retro NRG, dar kitaip vadinami AJ4 „Raptors“.

Nors dalis sneakerhead’ų bendruomenės nepalaiko šiam modeliui klijuojamos „Raptors“ pravardės, negalima neigti fakto, jog iš AJ7 „Raptors“ pasiskolinta koloristika pasąmoningai siejasi su vienintele NBA lygoje žaidžiančia Kanados komanda „Toronto Raptors“, kurioje žaidžia Jonas Valančiūnas.

Pirminis Jordan Brand planas ant kedų įamžinti Drake’o parašą tik įrodo, jog šie laisvalaikio batai bendradarbiaujant su reperiu turėjo būti oficialiai dedikuoti „Toronto Raptors“ komandai“. Lygiai taip pat, kaip ir reperio Travis Scott kurti AJ4 „Cactus Jack“ yra skirti buvusiai NFL komandai „Houston Oilers“.

Juoda, violetine bei raudona spalvomis pasipuošę Air Jordan IV Retro NRG debiutuos rugpjūčio 18-ąją. Jų kaina sieks apie 190 eurų, todėl visiems krepšinio gerbėjams bei JV palaikantiems sneakerhead’ams siūlome taupyti jau dabar.

Rekomenduojami straipsniai