Stiprus pareiškimas žiemai — Nike Lunar Force 1 Duckboot

Atėjus nenuspėjamiems žiemos orams būtina pasirūpinti ir derama avalyne. Vis daugiau žmonių neskuba iškeisti patogių kedų į klasikines alternatyvas, nes komfortas ir estetika šiomis dienomis yra ženkliai svarbesnis už šilumą — retai pamatysite jaunuolį avint klasikinius žieminius batus su storu kailio sluoksniu. Būtent tokiems žmonėms Nike jau keletą metų iš eilės siūlo Air Force 1 perdirbinį, pavadinimu Lunar Force 1 Duckboot.

Keduose apjungiamos laiko patikrintos Nike technologijos ir klasikinių batų universalumas. Lunar Force 1 Duckboot pasiūti iš vandeniui atsparių audinių, o beveik visas jų korpusas pasiūtas naudojant stitch & turn metodą, kuris natūraliai paslepia siūles, pro kurias galėtų prasibrauti tirpstančio sniego drėgmė. Naujausias šių kedų variantas taip pat pasižymi metalinėmis raištelių kilpomis bei minkštu medžiaginiu liežuvėliu, užtikrinsiančiu, kad per visus žiemos nuotykius nepatirtumėte jokio diskomforto.

Visiškai juodą Lunar Force 1 Duckboot versiją galite įsigyti Sour Kick parduotuvėje, tačiau norint ko nors šviesesnio, kitų šio modelio marginimų teks paieškoti už Lietuvos ribų. Prieš mažiau nei savaitę Nike dukterinė kompanija — Jordan Brand — susilaukė didžiulio dėmesio pristatydama Air Jordan I collab’ą su Dior.

Rekomenduojami straipsniai