Sukurti lietui ir sniegui įveikti — Nike Xarr Boot

Atrodo lyg nauja sneakerboot kolekcija praslydo pro Nike pirštus, kadangi atnaujintos modelių versijos nebuvo pristatytos, nors amerikiečių kompanija šaltąjam sezonui sukūrė visiškai naują siluetą. Pavadintas Xarr Boot, jis skolinasi dalį estetikos iš vidutinio profilio Air Force 1 bei Nike Special Field kedų leidimų.

Nepaisant panašumų, Xarr yra absoliučiai naujas siluetas, specialiai sukurtas itin prastoms oro sąlygoms. Jų viršaus korpusas padalintas kone per vidurį — priekis pasiūtas iš lygios odos, tuo tarpu galinė dalis iš verstos odos. Toliau seka balistinio nailono liežuvis su papildomomis raištelių varstymo skylėmis ir neįtikėtinai gilaus protektoriaus padas, kurio kulne yra swoosh logotipo reljefas — vienintelė vieta kedų išorėje, kur yra matomas Nike logotipas.

Profesionaliai atrodantis, masyvus, tačiau nereikalingomis detalėmis neapkrautas Nike Xarr siluetas pasiekiamas daugelyje Europos kedų parduotuvių, kurių tarpe ir lietuvių Sour Kick. Jei šie batai jums ne prie širdies, siūlome paskaityti apie panašius, tačiau jau ne vienerius metus rinkoje skaičiuojančius, Nike Lunar Force 1 Duckboot.

Rekomenduojami straipsniai