Šuolis į skaitmeninį amžių — PUMA Fit Intelligence

Praėjus trims metams nuo pirmųjų eksperimentų bei sekant Nike praėjusį mėnesį pristatytų Adapt BB pėdomis, PUMA demonstruoja antrąjį savo mėginimą sukurti funkcionalų savaime susivarstančių batų modelį. Dar 2016-aisiais pristatytas pirmasis tokio tipo kedų siluetas buvo paremtas 90-ųjų Disc technologija bei vadinosi Autdisc. Naujasis PUMA Fi modelis išlaiko Disc sistema paremtą varstymą, tačiau prie jo pasirinktas kiek kitoks priėjimas.

Panašiai kaip Disc modeliuose, PUMA Fit Intelligence lengvo tinklelio viršuje paslėpti trosai, tačiau jų reguliavimui pasirinktas išmanus ir patogus braukimo principas. Norint labiau susiveržti ar atsilaisvinti batus tereikia braukti pirštu per priekyje įmontuotą plotštelę, taip pasirenkant vieną iš penkių suveržimo lygių. Valdyti batus taip pat bus galima ir per išmaniojo telefono programėlę.

Detalėmis inovatyviame siluete PUMA nepersistengė, taip palikdami funkciją prioritetu. Batai bus pasiūti iš juodo tinklelio, kuriam gyvumo suteiks mėlyni trosai bei sidabrinė PUMA juostelė šone. Komplekte su kedais atkeliaus ir bevielio įkrovimo stotelė, prie kurios bus pridėti visiems kontinentams bei šalims tinkantys elektros tinklo adapteriai.

Deja, norint įsigyti naujuosius PUMA Fit Intelligence dar teks palūkėti. Skelbiama, kad kedai pasirodys tik 2020-aisiais, o šiuo metu vis dar yra testavimo fazėje. Ateities belaukiant siūlome prisiminti 90-uosius skaitant PUMA Disc sistemos istoriją.

Rekomenduojami straipsniai