Top 5 birželio mėnesio kedai pagal SNEAKER SPOT

Kedų kultūros stiliaus naujienos gatvės mados pasaulį šturmuoja kasdien. Kas mėnesį dienos šviesą regi visiškai nauji kedų modeliai, klasikinius siluetus apjungiančios variacijos bei ištisus dešimtmečius negaminti laisvalaikio batai. Tuomet atsiranda keli, reikšmingesni nei likusieji, kedų leidimai ir tuoj papasakosime kurie bei kodėl. Apžvelgiame penkis svarbiausius birželio mėnesio sneaker’ius.

Travis Scott x Air Jordan IV “Cactus Jack”

Debiutavę birželio 9-ąją, mėlynu nubuku papuošti Travis Scott x AJ4 “Cactus Jack” laisvalaikio batai pirmą kartą buvo pastebėti pavasarį. Šių sneaker’ių reklaminė kampanija verta ovacijų dėl sėkmingai sukurto hype’o, kurio dėka kedų kaina perpardavinėjimo rinkoje siekia apie 300-700 eurų. Jordan Brand žinomas dėl išrankumo verslo partneriams, todėl ne kiekviena, su šiuo prekiniu ženklu bendradarbiaujanti garsenybė, turi tiek įtakos kolaboracijos metu. JAV reperis Travis Scott gavo galimybę ne tik prisidėti prie modelio dizaino kūrimo, bet ir turėjo neribotą laisvę juos demonstruoti koncertų bei asmeninio laisvalaikio metu ir netgi surengti “Cactus Jack Carnival” renginį savo gimtajame Hjustone. Modelio spalvos pagerbia buvusią NFL komandą “Houston Oilers”, dabar žinomą kaip “Tennessee Titans”. Panašu, kad ateityje sulauksime daugiau naujienų iš Travis Scott ir Jordan Brand.

Supreme x Nike Zoom Streak Spectrum Plus

Vieša paslaptis — Supreme prekinis ženklas du kartus to paties produkto neišleidžia. Kiekvienas jų megztinis, kolaboraciniai aksesuarai bei avalynė debiutuoja tik kartą. Būtent dėl to visų dėmesį patraukė du spalviniai Supreme x Nike Zoom Streak Spectrum Plus modelio sprendimai. Birželio 14-ąją jie sugrįžo po ilgos 15 metų pertraukos bei buvo žaibiškai išpirkti. Kedų priekius bei šonus puošia skirtingų spalvų klasikiniai liepsnos piešiniai, o ryškiomis spalvomis prisotintas sneaker’ių dizainas įamžina visas Supreme sėkmės paslaptis: pomėgį kurti itin ribotus leidimus, provokuoti itin didelę paklausą ir salyginai mažesnę pasiūlą bei bendradarbiauti su geriausiais pasaulyje prekiniais ženklais. Tokie gabumai būdingi tikrai ne visiems gatvės mados kūrėjams.

Nike React Element 87

Šis siluetas ir naujai sukurtas kedų dizainas pirmą kartą buvo pastebėtas UNDERCOVER Fall/Winter 2018 kolekcijos metu. Urbanistinės mados puoselėtojai spėjo pasidžiaugti naujiena bei pradėjo spėlioti, ar Nike išleis šį, anksčiau nematytą modelį. Spėlionės pasiteitino ir birželio 21-ąją pasaulį išvydo du Nike React Element 87 marginimai. Silueto viršus pasiūtas iš permatomos TPE tekstilės, o padas padabintas visiškai nauja Nike React technologija, kurios išradimas buvo vienu iš pagrindinių ir tik praeitais metais atskleistų NSW (Nike Sportswear) darbų. Žaibiškai išpirkti React Element 87 kedai atvertė naują lapą kedų kultūros istorijoje. Permatomo viršaus dėka jie suteikė avėtojui teisę sudaryti dar didesnę įtaką savo išvaizdai nei tiesiog apsiauti kedus ant kojų. Dabar kojinių priderinimas tapo dar įdomesnis.

Puma Thunder Electric

Futuristiniu medžiagų sluoksniavimo dizainu bei chunky padu pasižyminti Puma Thunder kedų linija sėkmingai startavo dar pavasarį, kuomet Puma išleido vieną patraukliausių šių metų modelių Puma Thunder Spectra. Batai buvo akimirksniu išpirkti, tad sneakerhead’ams beliko sulaukti sekančių Puma naujienų. Sėkmės istorija tęsiasi Thunder Electric kolekcijos dėka, kurią sudaro keturi spalviniai sprendimai. Jau buvome apžvelgę vyriškus Puma Thunder Electric modelius, tuo tarpu moteriški siluetai (pirmieji du iš žemiau pateiktų nuotraukose) pasižymi šviesesnėmis spalvomis. Puikiai suderintos medžiagos bei koloristika pateisina visus lūkesčius ir sukuria itin lengvai apčiuopiamą nuotaiką. Nenuostabu, kad visi keturi siluetai yra beveik išparduoti, o likusių dydžių nėra daug. Juk debiutavo jie dar visai neseniai, vyriški birželio 21-ąją, o moteriški 28-ąją dieną.

Kith x adidas “Chapter 3: Golden Goal” Collection

Paskutinė birželio mėnesio žvaigždė yra kolaboracija tarp aukštąją gatvės madą puoselėjančio Kith bei adidas. Dedikuota JAV futbolo rinktinei, “Chapter 3: Golden Goal” kolekcija debiutavo birželio 29-ąją, šiuo metu vykstančio 2018 FIFA pasaulio futbolo čempionato Rusijoje proga. Adidas žinomas dėl atsidavimo sportui bei ištisų tendencijų kūrimo kedų kultūroje. Kith, tuo tarpu, yra precizišką bei unikalų braižą turintis prekės ženklas. Jo auditorija tikslinga, itin pasiturinti ir vertinanti aukštą kokybę, todėl sugeba užimti kiek nišinę, bet itin daug sėkmės savo kūrybos dėka atnešančią poziciją. Kith x adidas „Chapter 3: Golden Goal“ kolekciją sudaro futbolo atributika bei sportinė laisvalaikio avalynė, kuri buvo akimirksniu išpirkta: COPA ACE 16+ Purecontrol UltraBOOST ir COPA Mundial 18 UltraBOOST kedai.

Prabėgo jau trečdalis vasaros, todėl belieka tik spėlioti, kokie į istoriją įeisiantys kedai debiutuos likusių dviejų mėnesių bėgyje. Preciziškumas, išskirtinis braižas, marketinginiai gabumai bei įtakingumas — bene svarbiausios sėkmingumo savybės ne tik gatvės mados kūrėjų pasaulyje, bet ir pačioje kedų kultūroje. Sekite šviežiausias sneaker’ių naujienas mūsų Facebook paskyroje, o mes, tuo tarpu, siūlome apžvelgti jau pardavime esančią Fila x PUBG kolekciją.

Rekomenduojami straipsniai