Žvilgsnis į geometriją nauju kampu — DOE x Converse

DOE — Šanchajuje įsikūręs gatvės stiliaus drabužių ir kedų butikas. Šiemet jam sukanka 5-eri, o tokią progą, kaip ir būtų galima tikėtis, žadama paminėti ypatingai. Šventinėse iškilmėse dalyvauja ir Converse, o pavasarį duetas sveikina bendru darbu — specialiu leidimu, kuriame pristatomi du klasikiniai siluetai: Chuck 70 Hi bei Jack Purcell.

Geometriniais raštais turtingas leidimas pristatomas kartu su griežtoms formoms priešpriešą keliančią rytų filosofijos mantra: Empty your mind, be formless. Ja atspindimas ir DOE pavadinimas, įkvėptas pseudonimo John Doe, kuriuo apibūdinama anonimiška asmenybė.

Jack Purcell siluete žaidžiama mėlynais ir pilkais atspalviais. Unikalią dinamiką korpusui suteikia smulkus susiliejusių kubų raštas, tačiau dėl subtilios paletės šis dizainas išlieka universalus ir puikiai derės prie daugybės skirtingų aprangos stilių.

Chuck 70 Hi leidimas iš pirmo žvilgsnio atrodo gerokai paprastesnis, tačiau jo unikalioji pusė slypi reljefiškume. Kubų raštas, kuris Jack Purcell siluete perteikiamas spalvomis, čia atvaizduojamas neįprasto audimo drobe.

Beje, kadangi 5-osios metinės dar vadinamos medinėmis, abeji batai vidinėje pusėje marginti medžio tekstūrą atvaizduojančiu raštu. Šventinis leidimas kartu su monochrominės paletės marškinėliais, sportiniu švarkeliu ir kelnėmis prekyboje pasirodys jau kovo 7-ąją, o pasiilgusiems spalvų ir pavasario rekomenduojame peržiūrėti naujausią Sacai ir Nike projektą.