Dvigubos proporcijos hibridiniame Sacai x Nike LDV Waffle leidime

Trumpai apžvelgiant Japonų prekės ženklo Sacai bendradarbiavimą su Nike, galima drąsiai teigti, kad šis duetas meistriškai darbuojasi ne tik kedų, bet ir reklamos srityje. Jų kolekcija, skirta 2019-ųjų pavasario-vasaros sezonui, itin sėkmingai pristatyta Paryžiaus mados savaitėje praėjusių metų gruodį. Drąsiais sprendimais ir netikėtais kontrastais sužavėjusi kolaboracija jau tuomet sukėlė kedų entuziastus ant kojų, tačiau informacija apie prekybą šiais modeliais nepasirodė dar ilgai. Negana to, vasario pradžioje šurmulį toliau pakurstė reperis ASAP Rocky, vieną iš kolekcijos porų avėjęs savo naujame vaizdo klipe. Akivaizdu, kad ši kolekcija, taip ilgai brandinta kantriausiems — praėjus keturiems mėnesiams po pirmojo debiuto, labai ribotas porų kiekis į prekybą bus paleistas kovo 7-ąją.

Kolekcijoje pristatomos net dvi spalvingos Nike LDV Wafle poros. Tai — hibridinis modelis, apjungiantis Waffle Daybreak ir LDV siluetų dizaino elementus. Dvilypumas tampa ir vienu pagrindinių šio leidimo motyvų — jis pabrėžiamas dvigubu liežuvėliu, persidengiančiais swoosh elementais išoriniame bato šone ir dvigubais raišteliais.

Abi ryškios poros prekyboje kovo 7-ąją pasirodys labai ribotu tiražu, tačiau spėjama, kad batai netrukus taps prieinami ir platesnei auditorijai. Beje, vertinantiems inovatyvius dizainus taip pat rekomenduojame tęsti pažintį su naujausiais leidimais apžvelgiant naujausią Puma x Ader Error kolekciją.