Į klasiką nauju žvilgsniu — New Balance 997H

Kontekste, kuriame dauguma pasaulinio lygio kedų gamintojų sparčiai kuria tendencijas bei jų vaikosi ypatingai daug dėmesio skirdami dizaino sprendimams bei paviršiaus tekstūroms, New Balance neatrodo itin išskirtinai. Vis dėlto, jie daug geriau žinomi kitoje sferoje. Šis prekės ženklas išskėstomis rankomis priima vartotoją, vertinantį meistrišką klasikos ir komforto derinį. Tokią New Balance filosofiją atspindi ir naujausias laikui nepavaldžių siluetų šeimos narys — 997H.

Kuriant šį modelį, kritiškai pažvelgta į 1990-aisiais pristatytą 997 siluetą. Visų pirmiausia vartotojo dėmesį atkreips prieinamumas — 997H pirmtako kaina prasideda nuo 140 eurų, o patobulintą versiją bus galima įsigyti vos už 80 eurų. Aptariant dizainą, batai pasitiks modernesne estetika: korpuse organiškai sukomponuoti sintetinės odos, zomšos ir tinklelio elementai, o skoningą, tačiau vis dar gan subtilų kontrastą pasiūlys smulkūs spalviniai akcentai.

Kaip jau minėjome anksčiau, New Balance naujus modelius išleidžia nedažnai, tad šia proga gamintojas paruošė nemažai spalvinių variantų. Debiutiniame leidime iš viso pasirodys šešios variacijos: trys skirtos moterims ir trys vyrams. Prekyboje 997H galite ieškoti jau nuo vasario 2 dienos, o vertinantiems klasiką taip pat galime rekomenduoti Reebok Bolton duetą, atkartojantį 1992-ųjų leidimo spalvas.

Rekomenduojami straipsniai