Nike Air Max 90 vaivorykštės spalvomis — „Be True“ 2019

Nuo pat 2012, kai tik Nike kompanija pradėjo minėti lygių teisių dieną, nepraleido nei vienų metų. Kiekvienais metais gerbėjai stebinami tiek vintažiniais, tiek ir naujais moderniais siluetais.


Šiais metais pirmasis modelis pristatomas iš 90-ųjų kolekcijos, daugumai puikiai atpažįstamas vien iš masyvios oro pagalvės kulno dalyje ir agresyvaus silueto priekyje. Dėl pastarųjų savybių ant šio leidimo kedų liežuvėlio nepamatysite įprasto „Nike“ ženklinimo, o ant išorinės kulno dalies Nike žodis užbrauktas tarsi cenzūra. Beje, tai yra dabartinė marketingo dalis, kurios esmė gamintoją atpažinti iš unikalių detalių, dizaino sprendimo ir logotipo,vengiant tiesioginio pavadinimo.


Tuo tarpu klasikinis Nike ženkliukas pakartotas 8 kart ir dar skirtingomis spalvomis, kurios sutampa su vaivorykštės vėliava, LGBT bendruomenės judėjimo simboliu.


Įdomu tai, kad abiejų kedų vidpadžiai yra skirtingi — ant kairio bato užrašas „Be true“ ir Gilbert Baker parašu, LGBT judėjimo aktivistu bei vėliavos dizaineriu.

 


Kol šis modelis pasirodys pardavime, laukti reikės iki birželio pirmos. Visgi, kol laukiate siūlome užmesti akį į ne ką mažiau spalvotą Diadora ir Rick and Morty leidimą.

Rekomenduojami straipsniai