SNEAKER WOLF ir Asics kūrinys bus eksponuojamas meno parodoje

Gatvės madoje kultūriniai skirtumai išgyvena padaroksą — japonai pamišę dėl amerikiečių, o pastarieji neatsižavi japonais. Harajuku rajone nerasite nei vieno jaunuolio negirdėjusio apie amerikiečių prekės ženklą SUPREME, o Manheteno rajone nebus nei vieno nežinančio kas yra A BATHING APE.

Tai, ką matote šio straipsnio nuotraukose, galimai jau buvote matę kažkur anksčiau. Japonų prekės ženklo ASICS leidimas be galo primena Nike ir Supreme projektą prikeliant vintažinius sneaker’ius. Iš čia ir galima daryti prielaidą, jog įkvėpimas atkeliavo nuo vakarų.

Kita vertus, žemiečiai taip pat stipriai palaiko ir savus. Dizaino studija SNEAKER WOLF iš Japonijos jau ne pirmą kart kuria kartu su Asics ir šįkart tai daro vėl labai sėkmingai. Asics Tiger Gel-Kayano Trainer modelis neperkrautas spalvomis, tačiau puikiai išpildytas liepsnomis. “ANACHY IN THE EDO PERIOD” yra šios kolaboracijos pavadinimas, kuri yra dalis viso meninio projekto bei rūbų kapsulinės kolekcijos. Visa tai bus eksponuojama “Tokyo Daigakui” parodoje, Shibuya-ku, rajone.

Leidimas numatomas jau šį mėnesį, sekite naujienas ir pranešime tikslesnę datą. Beje, gamintojas Puma taip pat visai nesenai pristatė futuristinius sneaker’ius.

Rekomenduojami straipsniai