Stiliaus eksperimentai su Harmony x Asics GEL-Kayano 25

Harmony ir Asics kartu jau yra pristatę ne vieną projektą. Prancūzijoje veikiantis prekės ženklas, kurio braižas glaudžiai susietas su prabanga ir minimalizmu, savo pėdsaką jau paliko ant spalį pasirodžiusio GEL-Venture 6 leidimo bei GEL-Quantium 360 modelio, kuris pristatytas gruodį. Tęsiant Harmony idėją pažvelgti į sportinius siluetus kitu kampu, šįkart projektui pasirinktas į ištvermės reikalaujantį sportą orientuotas modelis — GEL-Kayano 25.

Leidime pristatomos dvi spalvinės silueto variacijos: pilka ir neoninė geltona. Išlaikant unikalią Harmony estetiką, korpuso paletė minimalistiška — iš dizaino pusės apsiribota sidabriniais elementais, kurie švelniai kontrastuoja pilkoje poroje, o logotipams parinktas raudonas atspalvis. Pagrindinė projekto idėja — išlaikyti patogumo ir patvarumo aspektus, pritaikant sportinį modelį laisvalaikio stiliui. Laikantis šio nutarimo, komfortą batuose užtikrins Flyte Foam technologija, gerinanti amortizaciją, o pristatant leidimą kartu atskleista ir nedidelė fotosesija, kurioje GEL-Kayano 25 batai derinami prie laisvalaikio bei ofiso stiliaus drabužių.

 Abi poras per atrinktus tiekėjus bus galima įsigyti nuo vasario 2 d., o vertinantiems komfortą taip pat siūlome paskaityti apie New Balance 997H leidimą.

Rekomenduojami straipsniai