Naujas žvilgsnis į klasiką — New Balance MS574

Nors New Balance savo kolekcijoje turi nemažai garsių siluetų, sukurtų naudojant pažangias technologijas, šį kompanija taip pat yra linkusi permąstyti ir klasikinius modelius. Šįkart sugrįžtama prie ikoniškojo 574, kuris pelnytai žinomas kaip vienas iš universaliausių New Balance siluetų. Pilna istorija apie klasikinį siluetą čia.

MS574 netrūksta puikiai atpažįstamų 574 elementų: korpuse išlaikytos klasikinės linijos, o 4 naujos poros atkartoja populiariausius spalvinius variantus. Vis dėlto, pakeitimai gana akivaizdūs: tradicinis padas pakeistas iš dviejų dalių sudarytų Fresh Foam sluoksniu, lygi pado apačia papildyta reljefiniu raštu, viršutinė bato dalis paaukštinta, o ant užkulnio pridėta kilpa. Atnaujinta ir New Balance simbolika: logotipas ant liežuvėlio išsiuvinėtas aukso spalva, o korpuso šonas papildytas maža juostele su modelio numeriu.

Visi keturi modeliai prekyboje pasirodė gruodžio 1-ąją, o besidomintiems kedų klasika taip pat siūlome užmesti akį į Puma CELL Venom OG leidimą.

Rekomenduojami straipsniai