Patvarumo beieškant — TOP5 beater’ių variantai

Kiekvienas batus renkasi pagal savo nusistatytus kriterijus, vieni perka batus kartą per metus, kiti kartą per mėnesį. Tačiau visi sneakerhead’ai, nepriklausomai nuo įpročių ir biudžeto, visuomet turi bent vieną porą beater’ių — kedų, kuriuos negaila sugadinti ir su kuriais būtų galima tiek išvesti šunį, tiek nueiti tiek į smagų vakarėlį penktadienio vakarą. Būtent tokius kedus nusprendėme suburti į TOP5 „nesudėvimų“ kedų.

adidas Superstar

1969-aisiais debiutavęs adidas krepšinio siluetas virtualiai niekad nebuvo dingęs iš prekybos, ir tikrai ne krepšinio žaidėjų dėka. Buvo laikai, kuomet žaidėjai nesistengė nustebinti publikos išskirtine avalyne kiekvieną žaidimą, tad batai turėjo būti tikrai patvarūs. Pagaminti iš natūralios odos, su storu guminiu padu ir ikoniškaja „shelltoe“ pirštu apsauga. Adidas Superstar netruko išpopuliarėti ne tik krepšinio žaidėjų, bet ir patogios bei ilgaamžės avalynės mėgėjų tarpe, įskaitant ir gatvės šokėjus. Garantuojame, kad nė vienas superstarus“ avėjęs žmogus nepasigailėjo savo pasirinkimo. Daugiau apie šį legendinį modelį galite paskaityti mūsų istorijos skiltyje.

Reebok Classic Leather

Pereinant prie Reebok Classic, iš esmės bet kuris šios linijos kedų modelis tarnaus kuo pukiausiai. Classic Leather yra timeless siluetas, populiarus tiek tarp rimtų sneakerhead‘ų, tiek tarp žmonių kurie apie kedus nežino nieko. To priežastys — patogumas ir patvarumas. Minkštas EVA putų padas ir tolygus natūralios odos viršus paverčia kiekvieną pasivaikščiojimą malonumu, visiškai nepriklausomai nuo oro. Vienintelis trūkumas tas, jog šių batų padas laikui bėgant sugeria purvą ir papilkėja, tad tiems, kurie nėra linkę nuolatos prižiūrėti savo batus siūlome rinktis juodus.

Converse Chuck Taylor All-Star

Ne, tai nėra patvariausia kedų pora pasaulyje, tačiau kaip ir adidas Superstar, šie kedai virtualiai nebuvo dingę iš gamybos nuo pat pirmojo savo pasirodymo XXa. pradžioje. Šiais laikais vieniems jie lyg yra kasdienis protesto ženklas, kitiems kedai su kuriais negaila nuvažiuoti į festivalį, o tretiems Converse siūlo 70’s variantą, subtiliai išsiskiriantį iš minios aukštesnia pado sienele. Taip pat tai vieni tų kedų, kuriuos galima nesunkiai priderinti prie bet kokios aprangos. Verta paminėti ir kainos–kokybės santykį — savo kainą šie kedai atitarnauja su kaupu.

Nike Air Force 1

Dar viena neabejotina klasika, kuri nepriklausomai nuo spalvos tiks prie beveik bet kokio outfit’o. Pristatyti Air Force 1 nereikia — pagal JAV prezidento lėktuvą pavadinti kedai puikavosi jei ne ant jūsų, tai ant jūsų draugų kojų. Populiariausias variantas yra visiškai baltos spalvos, tačiau kasmet Nike pristato daugybę įdomesnių spalvinių variantų bei modelių tiems, kurie nori išsiskirti. Pora populiariausių naujų variantų — SF AF1 bei Utility.

adidas Yeezy 500

Hype’o šiam leidimui netrūko, tačiau po kelių leidimų tai atrodo mažiausiai aptarinėjamas adidas Yeezy linijos siluetas. O be reikalo, mat šie batai iš tolo spinduliuoja patvarumu. Minkštą adiPRENE putų padą su viršumi sujungia šonuose esanti gumos juostelė, apsauganti kedų viršų nuo purvo ir drėgmės. Banguotas padas neleidžia paslysti, tinklelis viršuje užtikrina, kad pėda kvėpuotų, o viršutinis verstos odos sluoksnis sujungia visus elementus į vientisą visumą. Nors tai ir yra kone mažiausią resell rinkos kainą turintys Yeeziai, priklausomai nuo dydžio už juos tektų sumokėti virš 250 JAV dolerių.

Rekomenduojami straipsniai